historie klubu

2. 2. 2013

Klub byl založen 1.4.2003  MO KDU - ČSL v městské knihovně Louny, pod patronací dr.Markvarta.

Do současné doby je klub apolitický, t.č. má 160 členů celkem, z toho je 90 členů aktivních.

Zakládajícími členy společně s Vilmou Svobodovou byli

pp.Turek,Landová,Myslivcová,Čermáková, poté přicházeli další,

pp.Flociusová,Žbánková,Fiala,Vážná,Kopecká...

Na podzim r. 2003  už bylo více jak 20 členů a nově vzniklý SENIOR KLUB potřeboval klubovnu.

Získali místnost při městském stacionáři ve Fugnerově ul. v Lounech a od té doby se do současnosti již 5x stěhovali.

Senior klub se schází každý čtvrtek v měs. od 14.00 hod. a díky manažerce Vilmě Svobodové je program bohatý,rozmanitý, naučný i poznávací, zkrátka v kolektivu je prima!

Odchod do důchodu je začátek nového dobrodružství !

I sebe vyšší věk může být počátkem nádherného, plodného, aktivního a velmi tvůrčího životního období, které zastíní všechny předchozí životní etapy.

Věřte a zaměřte své myšlenky na to, že také vy zažijete takové požehnané stáří.