Jdi na obsah Jdi na menu
 


ohlédnutí

Ohlédnutí seniorů za měsícem březnem,

který byl naplněn mnoha akcemi.

Dne 8.3. skupina našich seniorů navštívila Národní technické museum v Praze, kde měla možnost si vyzkoušet práci hlasatelů v televizi, jak je náročná a jaké musí mít sebezapření při vysílání. Potom si prohlédli expozice NTM. Tuto akci zajistila koordinátorka Senzačních seniorů.

cimg0007ntm-praha.jpg

Začalo to společnou oslavou MDŽ s přáteli Východu , kde vystoupily a předvedly svoje volnočasové aktivity děti v péči pěstounů. Program obohatily i seniorky svojí recitací.

cimg0056-mdz.jpg

Vzhledem k tomu, že byly Velikonoční svátky již v březnu, tak se naši senioři podíleli i na Lounských prvních Velikonocích, které byly velice úspěšné. Jsme přesvědčeni, že by se tato akce měla opakovat a připomínat nejen dětem, ale veřejnosti vůbec naše tradice a historii. Víme, že nejsou populární jako Vánoce, ale zrození je vždy radostné než smrt, ale je tu jaro a to je také důležité k radostnému přivítání.

velikonoce.jpg

Velikonoční radost jsme měli všichni, neboť těsně před svátky, převzala z rukou herečky Táni Fischerové za dobrovolnickou činnost paní Alena Fritschová „KŘESADLO“. Náš klub již má dvě tato ocenění.

kresadlo.jpg

O nadšení ze všech akcí vypovídají fotografie přílohou

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář